- Voorgeprogrammeerde motoren
Het is bij ons mogelijk om voorgeprogrammeerde motoren te bestellen!
Dan wordt de motor helemaal voor je afgesteld (draairichting, koppeling aan afstandbediening, eindstand). Nadat je je online bestelling gedaan hebt nemen wij contact met je op om ons nog belangrijke gegevens door te geven om je motor juist af te stellen. Per motor zijn de kosten hiervoor € 9,95 en bij 6 of meer motoren is deze service zelfs geheel gratis! Klik hier voor meer informatie
- Voorgeprogrammeerde bedieningen
Ook bedieningen, zoals een Telis 6 kunnen we voor je voorprogrammeren samen met de bestelde motoren. Dan hoef je alleen nog maar de motoren in te bouwen en is alles al aan elkaar gekoppeld. Makkelijk toch!
- TaHoma Switch op afstand instellen.
Wij hebben de mogelijkheid om bij de TaHoma Switch op afstand (na goedkeuring uiteraard) problemen op te lossen door in de TaHoma te kijken. Hierdoor kunnen problemen makkelijk en eenvoudig opgelost worden. Voor meer informatie stuur een mail naar info@tromm.com.
- Technische ondersteuning
Wanneer je producten bij ons koopt kun je ervan uitgaan dat ze goed werken. Mocht je er niet uitkomen of heb je een storing, dan kan je bij ons terecht voor Technische ondersteuning. Voor klanten is dit uiteraard gratis, niet-klanten kunnen bij ons een support aanvraag inkopen.